Marta Jaśków Kancelaria Adwokacka Poznań

Nasza kancelaria z główną siedzibą w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność wraz z początkiem września 2017 roku

Od samego początku dokładaliśmy wszelkich sił, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Choć umiejscowiliśmy się w Wielkopolsce to wraz z naszym profesjonalnym zespołem Adwokatów i rozwojem kancelarii, rozpoczęliśmy działania na terenie całej Polski.

Świadczymy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Na czele kancelarii stoi Pani Marta Jasków – Adwokat z wieloletnim doświadczeniem

Pani Marta przeszła przez wszystkie szczeble procesu edukacyjnego, poprzez wiele lat praktyki, aż do momentu założenia kancelarii.

Nasza kancelaria jest zatem odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku

W pełni profesjonalne i kompleksowe usługi prawnicze, gdzie każdy Klient zostanie potraktowany w sposób indywidualny. Wiemy, że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną, która przyniesie zamierzone rezultaty.

Dążymy, by każdy z naszych Klientów cieszył się obsługą w pełni dopasowaną do jego potrzeb.

Wraz z szybkim rozwojem i coraz większym zainteresowaniem, zwiększaliśmy sukcesywnie obszar działań, ale także i zespół, w taki sposób by nasze usługi nie straciły w żadnym stopniu na profesjonalizmie i jakości.

Dlatego też bardzo się cieszymy, że nasz codzienny wysiłek i zaangażowanie w stworzenie w pełni wyspecjalizowanej i dedykowanej naszym Klientom kancelarii został tak szybko doceniony.

Każdego roku jesteśmy bowiem wyróżniani przez szereg rankingów i plebiscytów, a co najważniejsze, przez naszych Klientów, którzy dodają nam jeszcze więcej zapału do dalszej ciężkiej pracy – Dziękujemy!